SUNKVEŽIMIŲ SERVISAS

Sunkvežimių servisas Utenoje

Sunkvežimis – vienas iš tokių daiktų, kurio įsigijimas reikalauja ne tik reikiamo kiekio lėšų, bet ir kruopštaus pasiruošimo, domėjimosi įvairiomis šios transporto priemonės rūšimis. Visi gamintojai stengiasi, kad jų technika būtų kuo kokybiškesnė, patikimesnė ir atitiktų optimaliausią kainos bei kokybės santykį, bet vis dėlto, šios pastangos ne visada pasiteisina ir net brangiausia arba geriausiai važiuojanti technika patiria netikėtų arba ilgą laiką besikaupiančių gedimų, kurios svarbu kuo greičiau pašalinti, norint užkirsti kelią tolimesniems gedimams.

Kiekvienai transporto priemonei anksčiau ar vėliau reikalinga techninė priežiūra. Sunkvežimių servisas – tai vieta, kurioje atsižvelgiama į visus šios technikos ypatumus. Nepaisant to, kad visų sudėtingų cheminių, fizikinių procesų padarinių, pavyzdžiui: dilimo, medžiagų senėjimo, metalo nuovargio, pašalinti ar sustabdyti beveik neįmanoma, tačiau kitus galima kontroliuoti. Tinkamu laiku pastebėjus atsiradusį gedimą galima kontroliuoti jo intensyvumą ar pasekmes – kuo anksčiau pasirūpinama gedimais, tuo ilgiau, patikimiau bei sklandžiau gali veikti sunkvežimis.

Kokybiškas remontas – ilgesnis technikos eksploatacijos laikas

Norint, kad sunkvežimių veikimas būtų paties aukščiausio lygio, svarbu pasirūpinti jų technine apžiūra. Pasiruošimas šiai apžiūrai gali pareikalauti daug laiko bei pastangų, todėl siūlome tai patikėti savo srities profesionalams. Juk būtent jie kiekvieną dieną susiduria su panašiomis užduotimis ir gali užtikrinti, kad kiekviena transporto priemonė būtų paruošta pagal visus reikalavimus. Smulkius defektus nesunku pašalinti patiems, tačiau didesnius geriau patikėti savo srities ekspertų komandai.

Vieni iš dažniausiai pasitaikančių gedimų pažeidžia važiuoklę, variklį, pavarų dėžę ar reduktorius. Profesionalus servisas gali pasiūlyti išsamią diagnostiką bei kapitalinį arba smulkų remontą. Taip pat didelis dėmesys yra skiriamas elektros įrangos ar hidraulinių sistemų remontui. Be to, šiais laikais ypač svarbu pasirūpinti efektyvia tachografų, kurie fiksuoja mašinos judėjimą, veikla. Tachografai yra patikrinami, taisomi ar montuojami pagal Europos Sąjungos reikalavimus.

Autonominiai sunkvežimių šildytuvai ir kondicionieriai

Autonominis šildytuvas – nepamainomas produktas, kuris ypač naudingas šaltuoju metų laiku. Kokybiškas šildytuvas leidžia išvengti ledu aptrauktų langų ar jaučiamo diskomforto, šylant transporto priemonės salonui. Dėl šios priežasties svarbu pasirūpinti, kad servisas, kuriame bus remontuojami Jūsų šildytuvai, tai atliktų itin kruopščiai. Be to, prie viso to, savo srities specialistai nesunkiai gali sumontuoti papildomą valdymo įrangą, pavyzdžiui, temperatūros reguliatorių ar nuotolinį valdymo pultą.

Dar viena, ne mažiau svarbi, detalė – kondicionierius. Profesionaliame servise atliekamos patikimos jų montavimo paslaugos. Taip pat didelis dėmesys skiriamas kondicionierių diagnostikai bei įvairių rūšių gedimų šalinimui. Kaip ir prie autonominių šildytuvų, taip ir prie šių prietaisų galima montuoti papildomą įrangą. Ją galima išsirinkti net iš keturių tipų, kurie skiriasi funkcionalumo lygiu.

Sunkvežimių servisas Utenoje UAB „Transigva” gali suteikti profesionalias, kokybiškas bei patikimas paslaugas, kurios atitinka kiekvieno kliento poreikius. Jeigu norite, kad Jūsų sunkvežimis būtų visapusiškai suremontuotas savo srities specialistų, o autonominiai šildytuvai ar kondicionieriai veiktų be priekaištų, kreipkitės į savo srities profesionalus.

Sunkvežimių remontas

Krovininių transporto priemonių važiuoklės gedimų diagnostika ir remontas;
Krovininių automobilių priekabų bei puspriekabių paruošimas techninei apžiūrai;
Variklių, pavarų dėžių ir reduktorių smulkus arba kapitalinis remontas;
Elektros įrangos diagnostika ir remontas;
Hidraulinių sistemų remontas;
Tachografų greičio ribotuvų patikra;
Diagnostika bei gedimų šalinimas;
Naujų tachografų montavimas;
Tachografų patikra, diagnostika bei gedimų šalinimas, naujų tachografų montavimas, pagal Europos sąjungos reikalavimus.

Autonominiai šildytuvai

Autonominiams šildytuvams atliekamos tokios serviso paslaugos:

Montavimo darbai. Montuojami dviejų tipų: oro ir vandens autonominiai šildytuvai;
Atliekama šildytuvų diagnostika;
Šalinami gedimai.

Prie autonominių šildytuvų galima montuoti papildomą valdymo įrangą: temperatūros reguliatorių, laikmatį nuotolinį valdymo pultą.

Kondicionieriai

Kondicionieriams atliekamos tokios serviso paslaugos:

Montavimo darbai;
Atliekama kondicionierių diagnostika;
Šalinami gedimai.

Prie kondicionierių galima montuoti papildomą valdymo įrangą. Galimi net keturi įrangos tipai, pasirenakama pagal norimą funkcionalumo lygį.

KONTAKTAI

UAB Transigva, Adresas: Metalo g. 3, Utena, Tel. nr.: (+370) 389 61815, El. paštas: servis@transigva.lt, Įmonės k. 183837375, PVM k. LT838373716

Direktorius
Valdas Kutka
Telefonas: (+370) 389 61815
Mobilusis: (+370) 698 41079
El. paštas: valdas@transigva.lt
Vyr. finansininkė
Rasa Čibirienė
Telefonas: (+370) 389 61815
Mobilusis: (+370) 65671558
El. paštas: rasa.transigva@gmail.com
Sunkvežimių serviso vadovas
Valdas Dapkus
Telefonas: (+370) 389 61815
Mobilusis: (+370) 686 91784
El. paštas: servis@transigva.lt
Lengvųjų serviso vadovas
Gediminas Mažeikis
Telefonas: (+370) 389 61815
Mobilusis: (+370) 687 50233
El. paštas: transigva.servis@gmail.com
Tachografų tikrintojas-
autoelektrikas

Algis Sedelskis
Telefonas: (+370) 389 61815
Mobilusis: (+370) 686 10919
© 2017 Transigva.lt | FCR Media Lietuva