AUTOMOBILIŲ RESTAURAVIMAS

Susidomėjimas senovine technika nuolatos didėja, o automobilių restauravimas padeda ne tik sugrąžinti senų automobilių estetinę būklę, bet ir prikelti juos naujam važiavimui. Tinkamai restauravus senas kelių legendas, atkūrus jas tokias, kokios nuriedėjo nuo gamyklos konvejerio, senovinių transporto priemonių vertė ženkliai pakyla, o pinigų suma, kuri galėtų būti gauta jas pardavus, dažniausiai viršija pirmines investicijas, išleistas automobiliams įsigyti ir restauruoti. Senoviniai automobiliai, kitaip ne kasdieniai, su kiekvienais metais tik brangsta, o jų vertę padidina restauravimas.

Vien faktas, kad transporto priemonė yra sena, automatiškai vertės nesukuria. Seno automobilio restauracija, surūdijusių ir susidėvėjusių detalių pakeitimas naujomis suteikia galimybes ne tik gėrėtis automobiliu, bet ir juo važinėti. Restauravimas yra ypač vertingas, kai laikomasi specifikos, originalumo, atsižvelgiama į kiekvieną smulkmeną.

Senovinio automobilio vertei didelės įtakos gali turėti net spalva, nes, pavyzdžiui, tarybiniai automobiliai važiavę Lietuvos keliais, gamyklose buvo dažomi tam tikromis spalvomis, kurių atkūrimas padidina automobilio vertę. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį ne tik į bendrą estetinį vaizdą, bet ir įvairias smulkmenas, tokias kaip siūlės, kuriomis persiūtas salonas, kokia oda dengtos sėdynės ir t.t. Teigiama, kad automobilis atitinka restauracijos standartus, kai 80-85 procentai jo dalių yra originalios – konkrečių metų, konkretaus gamintojo.

automobilių restauravimas

Kaip vyksta restauravimo darbai?

Būklės ir remonto darbų įvertinimas. Siekiant, jog automobilių restauravimas būtų kuo tikslesnis, yra renkama kuo daugiau informacijos apie tam tikrą automobilio modelį, numatoma, kaip jis atrodys atkurtas, kokie remonto darbai turi būti atlikti.

Išardymas. Automobilis gali būti išrenkamas iki varžtelio. Susidėvėjusios, surūdijusios detalės keičiamos naujomis arba restauruotomis. Visa elektrinė dalis keičiama nauja.

Metalinių paviršių valymas smėliasraute. Automobilio detalių smėliavimas yra procesas, kurio metu aukšto slėgio pagalba nuo metalinių paviršių nuvalomi dažų likučiai, lakas, rūdys. Valymas smėliasraute padeda apdirbti net sunkiai prieinamas vietas, pasiekti norimą rezultatą.

Suvirinimo darbai. Po numatytų suvirinimo darbų yra atliekamas pakartotinis valymas smėliasraute.

Dažymas. Kai automobilio dalys yra nuvalytos, atlikti kiti jų paruošimo darbai, tuomet jis dažomas naudojantis kokybiška įranga specialioje dažymo kameroje.

Salono restauravimas. Tai automobilio užvalkalų siuvimas, salonų persiuvimas, priekinių ir galinių panelių aptraukimas nauja, autentiška danga, taip pat vairo aptraukimas oda, kilimų apsiuvimas, kirpimas bei pritaikymas, pažeistų salono detalių atstatymas.

Kruopštus senovinių automobilių restauravimas – tai kokybiškas jų atkūrimas iki gamyklinės ar net geresnės būklės atstatymo, skiriant didelį dėmesį automobilio ilgaamžiškumo bei vertės išsaugojimui. Nors nė vienas automobilis nebuvo pagamintas amžinai eksploatacijai, tačiau pilna restauracija gali įkvėpti naujos gyvybės klasikinėms transporto priemonėms. Restauravimas reikalauja nemažai žinių, specialių instrumentų, tačiau jei darbai atliekami kokybiškai – naujam gyvenimui prisikėlęs senovinis automobilis suteiks nenusakomą malonumą!


Būklės ir remonto darbų įvertinimas
Išardymas
Metalinių paviršių valymas smėliasraute, smėliavimas
Suvirinimo darbai
Pakartotinas valymas smėliasraute po suvirinimo
Gruntavimas, dažymas dažymo kameroje
Važiuoklės restauravimas
Salono restauravimas
Hidraulinės sistemos remontas, elektrinės dalies remontas ir naujos instaliavimas
Galutinis surinkimas
Papildomos įrangos montavimas

KONTAKTAI

UAB Transigva, Adresas: Metalo g. 3, Utena, Tel. nr.: (+370) 389 61815, El. paštas: servis@transigva.lt, Įmonės k. 183837375, PVM k. LT838373716

Direktorius
Valdas Kutka
Telefonas: (+370) 389 61815
Mobilusis: (+370) 698 41079
El. paštas: valdas@transigva.lt
Vyr. finansininkė
Rasa Čibirienė
Telefonas: (+370) 389 61815
Mobilusis: (+370) 65671558
El. paštas: rasa.transigva@gmail.com
Sunkvežimių serviso vadovas
Valdas Dapkus
Telefonas: (+370) 389 61815
Mobilusis: (+370) 686 91784
El. paštas: servis@transigva.lt
Lengvųjų serviso vadovas
Gediminas Mažeikis
Telefonas: (+370) 389 61815
Mobilusis: (+370) 687 50233
El. paštas: transigva.servis@gmail.com
Tachografų tikrintojas-
autoelektrikas

Algis Sedelskis
Telefonas: (+370) 389 61815
Mobilusis: (+370) 686 10919
© 2017 Transigva.lt | FCR Media Lietuva